Activă Plătitor TVA VÂLCEA

CASA VÎŞCĂ S.R.L.

CUI
39589093
Reg. Comerț
J2018000535389
Înregistrată
06.07.2018
Sediu social JUD. VÂLCEA, SAT OLTENI COM. BUJORENI, STR. MONUMENTULUI, NR.173
0.63
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vâlcea
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
5520
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 06.07.2018)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
15.000 RON
▲ 0% vs 2024
Profit net
11.313 RON
▲ 1987% vs 2024
Capitaluri proprii
35.050 RON
▲ 48% vs 2024
Număr mediu angajați
0
▼ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0118 k237 k355 k474 k592 k2021 · Cifră de afaceri: 15.000 RON2022 · Cifră de afaceri: 12.000 RON2023 · Cifră de afaceri: 7.500 RON2024 · Cifră de afaceri: 15.000 RON2025 · Cifră de afaceri: 15.000 RON2021 · Profit: 8.593 RON2022 · Profit: 11.200 RON2023 · Profit: 983 RON2024 · Profit: 542 RON2025 · Profit: 11.313 RON2021 · Datorii: 585.742 RON2022 · Datorii: 586.752 RON2023 · Datorii: 587.192 RON2024 · Datorii: 592.108 RON2025 · Datorii: 572.320 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

CASA VÎŞCĂ S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 15.000 RON în 2025, cu un profit net de 11.313 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 15.000 15.000 7.500 12.000 15.000
Profit net 11.313 542 983 11.200 8.593
Capitaluri proprii 35.050 23.736 23.194 22.211 11.011
Active totale 607.370 615.844 610.386 608.963 596.753
Datorii totale 572.320 592.108 587.192 586.752 585.742
Număr mediu salariați 0 1 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

0.63
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 5520).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.