Activă Plătitor TVA BISTRIŢA-NĂSĂUD

PROTAXI SERVICE ITP S.R.L.

CUI
39587866
Reg. Comerț
J2018000773068
Înregistrată
05.07.2018
Sediu social JUD. BISTRIŢA-NĂSĂUD, MUN. BISTRIŢA, STR. FALEZĂ, NR.75
5.71
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bistriţa-Năsăud
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9531
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 05.07.2018)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
438.714 RON
▲ 40% vs 2024
Profit net
3.381 RON
▼ 87% vs 2024
Capitaluri proprii
575.897 RON
▼ 9% vs 2024
Număr mediu angajați
3
▼ 25% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0129 k259 k388 k517 k646 k2021 · Cifră de afaceri: 282.636 RON2022 · Cifră de afaceri: 289.427 RON2023 · Cifră de afaceri: 517.514 RON2024 · Cifră de afaceri: 313.898 RON2025 · Cifră de afaceri: 438.714 RON2021 · Profit: 44.023 RON2022 · Profit: 16.545 RON2023 · Profit: 149.562 RON2024 · Profit: 26.315 RON2025 · Profit: 3.381 RON2021 · Datorii: 569.300 RON2022 · Datorii: 646.380 RON2023 · Datorii: 300.728 RON2024 · Datorii: 138.845 RON2025 · Datorii: 365.127 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

PROTAXI SERVICE ITP S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 438.714 RON în 2025, cu un profit net de 3.381 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 438.714 313.898 517.514 289.427 282.636
Profit net 3.381 26.315 149.562 16.545 44.023
Capitaluri proprii 575.897 632.641 606.326 456.764 440.219
Active totale 941.024 771.486 907.054 1.103.144 1.009.519
Datorii totale 365.127 138.845 300.728 646.380 569.300
Număr mediu salariați 3 4 3 3 1

Analiză de risc — insolvență

5.71
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9531).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.