Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

EATPRAYLOVE S.R.L.

CUI
39587173
Reg. Comerț
J2018009662402
Înregistrată
05.07.2018
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, ŞOS ALEXANDRIEI , NR.88, BL.PC10, SC.A, ET.4, AP.16
30.94
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 5 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
5320
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 05.07.2018)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
261.666 RON
▲ 27% vs 2024
Profit net
147.654 RON
▲ 11% vs 2024
Capitaluri proprii
165.569 RON
▲ 25% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

052 k105 k157 k209 k262 k2021 · Cifră de afaceri: 147.638 RON2022 · Cifră de afaceri: 235.979 RON2023 · Cifră de afaceri: 177.134 RON2024 · Cifră de afaceri: 206.647 RON2025 · Cifră de afaceri: 261.666 RON2021 · Profit: 31.282 RON2022 · Profit: 71.991 RON2023 · Profit: 102.613 RON2024 · Profit: 132.463 RON2025 · Profit: 147.654 RON2021 · Datorii: 11.365 RON2022 · Datorii: 5.251 RON2023 · Datorii: 3.913 RON2024 · Datorii: 4.568 RON2025 · Datorii: 10.593 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

EATPRAYLOVE S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 261.666 RON în 2025, cu un profit net de 147.654 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 261.666 206.647 177.134 235.979 147.638
Profit net 147.654 132.463 102.613 71.991 31.282
Capitaluri proprii 165.569 132.915 199.302 96.688 24.697
Active totale 176.162 137.483 203.215 101.939 36.062
Datorii totale 10.593 4.568 3.913 5.251 11.365
Număr mediu salariați 1 1 1 2 2

Analiză de risc — insolvență

30.94
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 5320).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.