Activă Plătitor TVA BRAŞOV

EUROPE EMPLOYMENT GROUP S.R.L.

CUI
39567443
Reg. Comerț
J08/1519/2018
Înregistrată
02.07.2018
Sediu social JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. ÎNFRĂŢIRII, NR.7, BIROUL 2, cod poștal 500331
1.02
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4332
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 02.07.2018)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
96.000 RON
Profit net
17.353 RON
Capitaluri proprii
13.272 RON
▲ 425% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

052 k103 k155 k206 k258 k2021 · Cifră de afaceri: 0 RON2022 · Cifră de afaceri: 0 RON2023 · Cifră de afaceri: 2.000 RON2024 · Cifră de afaceri: 0 RON2025 · Cifră de afaceri: 96.000 RON2021 · Profit: 123.807 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 17.353 RON2021 · Datorii: 154.855 RON2022 · Datorii: 141.298 RON2023 · Datorii: 134.774 RON2024 · Datorii: 136.675 RON2025 · Datorii: 257.512 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

EUROPE EMPLOYMENT GROUP S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 96.000 RON în 2025, cu un profit net de 17.353 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 96.000 0 2.000 0 0
Profit net 17.353 0 0 0 123.807
Capitaluri proprii 13.272 -4.082 -1.119 11.440 40.702
Active totale 270.784 132.593 133.655 152.738 195.557
Datorii totale 257.512 136.675 134.774 141.298 154.855
Număr mediu salariați 0 0 0 1 1

Analiză de risc — insolvență

1.02
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4332).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.