Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

FREO TEHNIK S.R.L.

CUI
39555473
Reg. Comerț
J40/9268/2018
Înregistrată
28.06.2018
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, CALEA MOŞILOR, NR.88, SC.F, AP.F1, cod poștal 30152
16.14
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4322
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 28.06.2018)

Date financiare 2024

Cifră de afaceri netă
86.899 RON
Profit net
38.657 RON
Capitaluri proprii
81.388 RON
▲ 90% vs 2023
Număr mediu angajați
1

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

017 k35 k52 k70 k87 k2020 · Cifră de afaceri: 13.626 RON2021 · Cifră de afaceri: 300 RON2022 · Cifră de afaceri: 0 RON2023 · Cifră de afaceri: 0 RON2024 · Cifră de afaceri: 86.899 RON2020 · Profit: 8.370 RON2021 · Profit: 292 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 38.657 RON2020 · Datorii: 1.977 RON2021 · Datorii: 1.985 RON2022 · Datorii: 1.977 RON2023 · Datorii: 1.977 RON2024 · Datorii: 13.289 RON20202021202220232024
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

FREO TEHNIK S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 86.899 RON în 2024, cu un profit net de 38.657 RON.

Indicator (RON) 20242023202220212020
Cifră de afaceri netă 86.899 0 0 300 13.626
Profit net 38.657 0 0 292 8.370
Capitaluri proprii 81.388 42.731 42.731 43.314 43.022
Active totale 94.677 44.708 44.708 45.299 44.999
Datorii totale 13.289 1.977 1.977 1.985 1.977
Număr mediu salariați 1 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

16.14
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2024. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4322).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.