Activă Plătitor TVA BISTRIŢA-NĂSĂUD

LEOMAR PANIFICAȚII S.R.L.

CUI
39543436
Reg. Comerț
J06/733/2018
Înregistrată
27.06.2018
Sediu social JUD. BISTRIŢA-NĂSĂUD, SAT LEŞU COM. LEŞU, NR.154 A, cod poștal 427115
-50.21
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Sîngeorz-Băi
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
1071
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 27.06.2018)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
2.162 RON
▲ 80% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-107.230 RON
▼ 36% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

024 k49 k73 k97 k122 k2021 · Cifră de afaceri: 28.997 RON2022 · Cifră de afaceri: 15.400 RON2023 · Cifră de afaceri: 19.950 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.200 RON2025 · Cifră de afaceri: 2.162 RON2021 · Profit: 2.682 RON2022 · Profit: 15.565 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 52.901 RON2022 · Datorii: 50.455 RON2023 · Datorii: 91.870 RON2024 · Datorii: 99.897 RON2025 · Datorii: 121.503 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

LEOMAR PANIFICAȚII S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 2.162 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 2.162 1.200 19.950 15.400 28.997
Profit net 0 0 0 15.565 2.682
Capitaluri proprii -107.230 -78.578 -53.338 -10.973 -26.538
Active totale 14.273 43.428 38.532 39.482 26.363
Datorii totale 121.503 99.897 91.870 50.455 52.901
Număr mediu salariați 1 1 2 1 1

Analiză de risc — insolvență

-50.21
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 1071).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.