Activă Plătitor TVA GALAŢI

FINEST CARS S.R.L.

CUI
39527287
Reg. Comerț
J2018000893173
Înregistrată
22.06.2018
Sediu social JUD. GALAŢI, MUN. GALAŢI, STR. COMBINATULUI, NR.7, HALA D1. CAMERA 5
2.13
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Galaţi
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9531
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 22.06.2018)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
1.062.525 RON
▲ 4% vs 2024
Profit net
40.640 RON
▲ 51% vs 2024
Capitaluri proprii
136.173 RON
▲ 43% vs 2024
Număr mediu angajați
4
▼ 20% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0213 k425 k638 k850 k1,1 mil2021 · Cifră de afaceri: 654.643 RON2022 · Cifră de afaceri: 834.308 RON2023 · Cifră de afaceri: 997.001 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.018.021 RON2025 · Cifră de afaceri: 1.062.525 RON2021 · Profit: 1.354 RON2022 · Profit: 27.975 RON2023 · Profit: 13.717 RON2024 · Profit: 26.924 RON2025 · Profit: 40.640 RON2021 · Datorii: 141.356 RON2022 · Datorii: 114.926 RON2023 · Datorii: 136.628 RON2024 · Datorii: 167.370 RON2025 · Datorii: 558.183 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

FINEST CARS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 1.062.525 RON în 2025, cu un profit net de 40.640 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 1.062.525 1.018.021 997.001 834.308 654.643
Profit net 40.640 26.924 13.717 27.975 1.354
Capitaluri proprii 136.173 95.533 68.608 54.891 26.916
Active totale 694.356 262.903 205.236 169.817 168.272
Datorii totale 558.183 167.370 136.628 114.926 141.356
Număr mediu salariați 4 5 5 5 5

Analiză de risc — insolvență

2.13
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9531).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.