Activă HUNEDOARA

CONTA SOLUTION NOVA S.R.L.

CUI
39520637
Reg. Comerț
J20/789/2018
Înregistrată
21.06.2018
Sediu social JUD. HUNEDOARA, SAT CRISTUR MUN. DEVA, STR. BUCOVINA, NR.94, cod poștal 330003
5.46
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Hunedoara
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8299
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 21.06.2018)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
203.503 RON
▲ 37% vs 2024
Profit net
44.642 RON
▼ 34% vs 2024
Capitaluri proprii
44.999 RON
▼ 40% vs 2024
Număr mediu angajați
3
▲ 200% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 4 ani de bilanț disponibili (RON).

041 k81 k122 k163 k204 k2022 · Cifră de afaceri: 4.000 RON2023 · Cifră de afaceri: 40.500 RON2024 · Cifră de afaceri: 148.900 RON2025 · Cifră de afaceri: 203.503 RON2022 · Profit: 363 RON2023 · Profit: 6.728 RON2024 · Profit: 68.066 RON2025 · Profit: 44.642 RON2022 · Datorii: 3.482 RON2023 · Datorii: 14.391 RON2024 · Datorii: 26.575 RON2025 · Datorii: 105.904 RON2022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

CONTA SOLUTION NOVA S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 203.503 RON în 2025, cu un profit net de 44.642 RON.

Indicator (RON) 2025202420232022
Cifră de afaceri netă 203.503 148.900 40.500 4.000
Profit net 44.642 68.066 6.728 363
Capitaluri proprii 44.999 75.357 7.291 563
Active totale 160.903 101.932 21.682 4.045
Datorii totale 105.904 26.575 14.391 3.482
Număr mediu salariați 3 1 1 0

Analiză de risc — insolvență

5.46
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8299).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.