Activă VASLUI

VOLO COMPLET-CLEAN S.R.L.

CUI
39501120
Reg. Comerț
J37/446/2018
Înregistrată
18.06.2018
Sediu social JUD. VASLUI, SAT EPURENI COM. DUDA-EPURENI, STR. RENAŞTERII, NR.1, cod poștal 737233
370.14
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Huşi
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8121
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 18.06.2018)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
35.550 RON
▼ 49% vs 2024
Profit net
15.299 RON
▼ 5% vs 2024
Capitaluri proprii
15.499 RON
▼ 5% vs 2024
Număr mediu angajați
0
▼ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

014 k28 k42 k56 k69 k2021 · Cifră de afaceri: 37.599 RON2022 · Cifră de afaceri: 34.930 RON2023 · Cifră de afaceri: 50.070 RON2024 · Cifră de afaceri: 69.494 RON2025 · Cifră de afaceri: 35.550 RON2021 · Profit: 31.583 RON2022 · Profit: 5.737 RON2023 · Profit: 1.760 RON2024 · Profit: 16.032 RON2025 · Profit: 15.299 RON2021 · Datorii: 7.522 RON2022 · Datorii: 6.272 RON2023 · Datorii: 14.952 RON2024 · Datorii: 7.022 RON2025 · Datorii: 46 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

VOLO COMPLET-CLEAN S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 35.550 RON în 2025, cu un profit net de 15.299 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 35.550 69.494 50.070 34.930 37.599
Profit net 15.299 16.032 1.760 5.737 31.583
Capitaluri proprii 15.499 16.232 7.697 5.937 31.783
Active totale 15.545 23.254 24.709 16.741 75.023
Datorii totale 46 7.022 14.952 6.272 7.522
Număr mediu salariați 0 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

370.14
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8121).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.