Activă GORJ

ADETAD TRANSPEED S.R.L.

CUI
39491558
Reg. Comerț
J18/501/2018
Înregistrată
14.06.2018
Sediu social JUD. GORJ, ORŞ. ROVINARI, STR. 22 DECEMBRIE 1989, NR.6, BL.P6, SC.1, ET.3, AP.14, cod poștal 215400
7.90
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Rovinari
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4941
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 14.06.2018)

Date financiare 2022

Cifră de afaceri netă
167.723 RON
▲ 51% vs 2021
Profit net
37.675 RON
▲ 236% vs 2021
Capitaluri proprii
19.874 RON
▲ 212% vs 2021
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

061 k123 k184 k245 k307 k2018 · Cifră de afaceri: 0 RON2019 · Cifră de afaceri: 306.778 RON2020 · Cifră de afaceri: 35.753 RON2021 · Cifră de afaceri: 110.907 RON2022 · Cifră de afaceri: 167.723 RON2018 · Profit: 0 RON2019 · Profit: 30.107 RON2020 · Profit: 0 RON2021 · Profit: 11.202 RON2022 · Profit: 37.675 RON2018 · Datorii: 100.080 RON2019 · Datorii: 130.417 RON2020 · Datorii: 74.828 RON2021 · Datorii: 47.463 RON2022 · Datorii: 47.972 RON20182019202020212022
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ADETAD TRANSPEED S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 167.723 RON în 2022, cu un profit net de 37.675 RON.

Indicator (RON) 20222021202020192018
Cifră de afaceri netă 167.723 110.907 35.753 306.778 0
Profit net 37.675 11.202 0 30.107 0
Capitaluri proprii 19.874 -17.800 -29.003 16.298 -13.809
Active totale 67.846 29.663 45.825 146.715 86.271
Datorii totale 47.972 47.463 74.828 130.417 100.080
Număr mediu salariați 0 0 1 2 1

Analiză de risc — insolvență

7.90
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2022. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4941).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.