Activă ILFOV

MN ARIUS EVETRANS PRO S.R.L.

CUI
39490382
Reg. Comerț
J2018008459405
Înregistrată
14.06.2018
Sediu social JUD. ILFOV, SAT CLINCENI COM. CLINCENI, STR. TRANDAFIRILOR, NR.24 C
5.32
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Bragadiru
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6811
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 14.06.2018)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
100.660 RON
▼ 28% vs 2024
Profit net
16.661 RON
▼ 82% vs 2024
Capitaluri proprii
98.168 RON
▲ 24% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

028 k56 k84 k111 k139 k2021 · Cifră de afaceri: 0 RON2022 · Cifră de afaceri: 0 RON2023 · Cifră de afaceri: 15.638 RON2024 · Cifră de afaceri: 139.307 RON2025 · Cifră de afaceri: 100.660 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 92.447 RON2025 · Profit: 16.661 RON2021 · Datorii: 12.091 RON2022 · Datorii: 12.222 RON2023 · Datorii: 13.629 RON2024 · Datorii: 12.443 RON2025 · Datorii: 94.197 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MN ARIUS EVETRANS PRO S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 100.660 RON în 2025, cu un profit net de 16.661 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 100.660 139.307 15.638 0 0
Profit net 16.661 92.447 0 0 0
Capitaluri proprii 98.168 79.370 -13.077 -10.617 -10.486
Active totale 193.578 97.771 552 1.605 1.605
Datorii totale 94.197 12.443 13.629 12.222 12.091
Număr mediu salariați 0 0 1 1 0

Analiză de risc — insolvență

5.32
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6811).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.