Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

LUCMAR CONTAB S.R.L.

CUI
39473470
Reg. Comerț
J2018008282409
Înregistrată
12.06.2018
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, STR IONIŢĂ CEGAN, NR.2, CAMERA 3, BL.P11, SC.2, ET.4, AP.53, cod poștal 50687
24.35
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 5 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6920
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 12.06.2018)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
285.664 RON
▲ 30% vs 2024
Profit net
188.929 RON
▲ 31% vs 2024
Capitaluri proprii
189.169 RON
▲ 31% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

057 k114 k171 k229 k286 k2021 · Cifră de afaceri: 43.291 RON2022 · Cifră de afaceri: 73.438 RON2023 · Cifră de afaceri: 140.854 RON2024 · Cifră de afaceri: 220.143 RON2025 · Cifră de afaceri: 285.664 RON2021 · Profit: 2.902 RON2022 · Profit: 34.715 RON2023 · Profit: 76.334 RON2024 · Profit: 144.459 RON2025 · Profit: 188.929 RON2021 · Datorii: 2.641 RON2022 · Datorii: 6.846 RON2023 · Datorii: 2.122 RON2024 · Datorii: 4.567 RON2025 · Datorii: 20.970 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

LUCMAR CONTAB S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 285.664 RON în 2025, cu un profit net de 188.929 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 285.664 220.143 140.854 73.438 43.291
Profit net 188.929 144.459 76.334 34.715 2.902
Capitaluri proprii 189.169 144.699 76.574 34.955 24.641
Active totale 210.139 149.266 78.696 41.801 27.282
Datorii totale 20.970 4.567 2.122 6.846 2.641
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

24.35
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6920).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.