Activă IALOMIŢA

MECANICĂ LA DOI FRAŢI S.R.L.

CUI
39468172
Reg. Comerț
J2018000299218
Înregistrată
11.06.2018
Sediu social JUD. IALOMIŢA, SAT TRAIAN COM. TRAIAN, STR. STADIONULUI, NR.580
—
Risc de insolvență
Indisponibil

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ialomiţa
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9531
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 11.06.2018)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
6.235 RON
▲ 31% vs 2024
Profit net
2.062 RON
▲ 186% vs 2024
Capitaluri proprii
30.940 RON
▲ 7% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

-775 k10 k16 k21 k26 k2021 · Cifră de afaceri: 14.796 RON2022 · Cifră de afaceri: 25.916 RON2023 · Cifră de afaceri: 20.801 RON2024 · Cifră de afaceri: 4.755 RON2025 · Cifră de afaceri: 6.235 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 4.568 RON2023 · Profit: 517 RON2024 · Profit: 720 RON2025 · Profit: 2.062 RON2021 · Datorii: 1.666 RON2022 · Datorii: 5.866 RON2023 · Datorii: 2.713 RON2024 · Datorii: 296 RON2025 · Datorii: -77 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MECANICĂ LA DOI FRAŢI S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 6.235 RON în 2025, cu un profit net de 2.062 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 6.235 4.755 20.801 25.916 14.796
Profit net 2.062 720 517 4.568 0
Capitaluri proprii 30.940 28.878 28.157 27.641 23.073
Active totale 47.111 47.890 52.461 71.731 82.694
Datorii totale -77 296 2.713 5.866 1.666
Număr mediu salariați 0 0 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

—
Indisponibil

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9531).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.