Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

INTERVENŢII AUTO NCW S.R.L.

CUI
39466465
Reg. Comerț
J2018008160404
Înregistrată
11.06.2018
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, STR MOINEŞTI, NR.1, BL.127, SC.A, ET.5, AP.21
-31.92
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9531
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 11.06.2018)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
320.134 RON
▼ 4% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-342.336 RON
▼ 5% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

083 k166 k249 k332 k415 k2021 · Cifră de afaceri: 270.378 RON2022 · Cifră de afaceri: 271.590 RON2023 · Cifră de afaceri: 294.584 RON2024 · Cifră de afaceri: 333.520 RON2025 · Cifră de afaceri: 320.134 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 125.954 RON2022 · Datorii: 219.627 RON2023 · Datorii: 334.882 RON2024 · Datorii: 365.033 RON2025 · Datorii: 414.938 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

INTERVENŢII AUTO NCW S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 320.134 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 320.134 333.520 294.584 271.590 270.378
Profit net 0 0 0 0 0
Capitaluri proprii -342.336 -327.306 -207.960 -156.773 -56.001
Active totale 72.369 37.727 126.038 62.668 69.840
Datorii totale 414.938 365.033 334.882 219.627 125.954
Număr mediu salariați 2 2 2 3 2

Analiză de risc — insolvență

-31.92
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9531).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.