Activă Plătitor TVA VASLUI

FLEXBOX S.R.L.

CUI
39442261
Reg. Comerț
J2018000415375
Înregistrată
05.06.2018
Sediu social JUD. VASLUI, MUN. VASLUI, STR. CRIŞAN, NR.33, cod poștal 730003
7.83
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vaslui
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6220
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 05.06.2018)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
676.950 RON
▲ 10% vs 2024
Profit net
283.637 RON
▼ 31% vs 2024
Capitaluri proprii
283.877 RON
▼ 31% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0144 k289 k433 k578 k722 k2021 · Cifră de afaceri: 461.607 RON2022 · Cifră de afaceri: 538.464 RON2023 · Cifră de afaceri: 721.994 RON2024 · Cifră de afaceri: 617.112 RON2025 · Cifră de afaceri: 676.950 RON2021 · Profit: 395.984 RON2022 · Profit: 358.293 RON2023 · Profit: 457.827 RON2024 · Profit: 408.456 RON2025 · Profit: 283.637 RON2021 · Datorii: 5.781 RON2022 · Datorii: 30.985 RON2023 · Datorii: 140.380 RON2024 · Datorii: 87.382 RON2025 · Datorii: 381.779 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

FLEXBOX S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 676.950 RON în 2025, cu un profit net de 283.637 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 676.950 617.112 721.994 538.464 461.607
Profit net 283.637 408.456 457.827 358.293 395.984
Capitaluri proprii 283.877 408.696 477.051 358.493 396.184
Active totale 665.656 496.078 617.431 389.478 401.965
Datorii totale 381.779 87.382 140.380 30.985 5.781
Număr mediu salariați 1 1 1 2 1

Analiză de risc — insolvență

7.83
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6220).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.