Activă BUZĂU

GEOSIMRAD ASIGURARI S.R.L.

CUI
39440775
Reg. Comerț
J10/576/2018
Înregistrată
05.06.2018
Sediu social JUD. BUZĂU, SAT POŞTA CÂLNĂU COM. POŞTA CÂLNĂU, POŞTA CÎLNĂU, NR.319, cod poștal 127485
16.74
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Buzău
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6622
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 05.06.2018)

Date financiare 2022

Cifră de afaceri netă
683.808 RON
▲ 7% vs 2021
Profit net
571.422 RON
▲ 7% vs 2021
Capitaluri proprii
571.622 RON
▼ 14% vs 2021
Număr mediu angajați
1
▼ 50% vs 2021

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0137 k274 k410 k547 k684 k2018 · Cifră de afaceri: 168.813 RON2019 · Cifră de afaceri: 387.854 RON2020 · Cifră de afaceri: 437.611 RON2021 · Cifră de afaceri: 637.046 RON2022 · Cifră de afaceri: 683.808 RON2018 · Profit: 134.541 RON2019 · Profit: 304.342 RON2020 · Profit: 355.294 RON2021 · Profit: 533.071 RON2022 · Profit: 571.422 RON2018 · Datorii: 2.758 RON2019 · Datorii: 5.972 RON2020 · Datorii: 7.753 RON2021 · Datorii: 5.182 RON2022 · Datorii: 158.224 RON20182019202020212022
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

GEOSIMRAD ASIGURARI S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 683.808 RON în 2022, cu un profit net de 571.422 RON.

Indicator (RON) 20222021202020192018
Cifră de afaceri netă 683.808 637.046 437.611 387.854 168.813
Profit net 571.422 533.071 355.294 304.342 134.541
Capitaluri proprii 571.622 667.814 490.037 439.083 134.741
Active totale 729.846 672.996 497.790 445.055 137.499
Datorii totale 158.224 5.182 7.753 5.972 2.758
Număr mediu salariați 1 2 2 1 1

Analiză de risc — insolvență

16.74
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2022. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6622).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.