Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

EVA CREATIVE PRODUCTION S.R.L.

CUI
39432632
Reg. Comerț
J40/12597/2024
Înregistrată
04.06.2018
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR. AIUD, NR.65, CAMERA 1
2.57
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
5911
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 04.06.2018)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
311.524 RON
▼ 8% vs 2024
Profit net
27.697 RON
▲ 47% vs 2024
Capitaluri proprii
27.937 RON
▼ 32% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

072 k143 k215 k287 k358 k2021 · Cifră de afaceri: 93.028 RON2022 · Cifră de afaceri: 176.214 RON2023 · Cifră de afaceri: 358.404 RON2024 · Cifră de afaceri: 338.669 RON2025 · Cifră de afaceri: 311.524 RON2021 · Profit: 21.051 RON2022 · Profit: 63.106 RON2023 · Profit: 108.546 RON2024 · Profit: 18.864 RON2025 · Profit: 27.697 RON2021 · Datorii: 66.435 RON2022 · Datorii: 60.288 RON2023 · Datorii: 184.378 RON2024 · Datorii: 183.806 RON2025 · Datorii: 161.768 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

EVA CREATIVE PRODUCTION S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 311.524 RON în 2025, cu un profit net de 27.697 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 311.524 338.669 358.404 176.214 93.028
Profit net 27.697 18.864 108.546 63.106 21.051
Capitaluri proprii 27.937 40.800 108.786 118.202 55.096
Active totale 188.270 224.287 292.347 178.490 121.531
Datorii totale 161.768 183.806 184.378 60.288 66.435
Număr mediu salariați 1 1 1 1 0

Analiză de risc — insolvență

2.57
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 5911).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.