Activă TELEORMAN

PUŞTIUL AUTO SERVICE S.R.L.

CUI
39427571
Reg. Comerț
J2018000346345
Înregistrată
31.05.2018
Sediu social JUD. TELEORMAN, SAT PURANII DE SUS COM. PURANI, STR FIERARILOR, NR.2, cod poștal 147348
18.35
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Videle
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9531
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 31.05.2018)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
81.923 RON
▲ 24% vs 2024
Profit net
24.949 RON
▲ 72% vs 2024
Capitaluri proprii
28.834 RON
▲ 10% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

016 k33 k49 k66 k82 k2021 · Cifră de afaceri: 48.666 RON2022 · Cifră de afaceri: 51.472 RON2023 · Cifră de afaceri: 62.084 RON2024 · Cifră de afaceri: 65.859 RON2025 · Cifră de afaceri: 81.923 RON2021 · Profit: 11.961 RON2022 · Profit: 22.981 RON2023 · Profit: 15.925 RON2024 · Profit: 14.521 RON2025 · Profit: 24.949 RON2021 · Datorii: 41.154 RON2022 · Datorii: 20.660 RON2023 · Datorii: 4.695 RON2024 · Datorii: 4.665 RON2025 · Datorii: 5.439 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

PUŞTIUL AUTO SERVICE S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 81.923 RON în 2025, cu un profit net de 24.949 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 81.923 65.859 62.084 51.472 48.666
Profit net 24.949 14.521 15.925 22.981 11.961
Capitaluri proprii 28.834 26.107 22.456 6.531 -16.450
Active totale 34.273 30.772 27.151 27.191 24.704
Datorii totale 5.439 4.665 4.695 20.660 41.154
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

18.35
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9531).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.