Activă ARGEŞ

PATISERIA GABRIELA S.R.L.

CUI
39427199
Reg. Comerț
J2018001100030
Înregistrată
31.05.2018
Sediu social JUD. ARGEŞ, SAT CIEŞTI COM. LUNCA CORBULUI, NR.53, cod poștal 117438
1.52
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Costeşti
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
1071
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 31.05.2018)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
174.099 RON
▼ 2% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
-36.237 RON
▼ 126% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▼ 33% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

046 k91 k137 k183 k228 k2021 · Cifră de afaceri: 228.201 RON2022 · Cifră de afaceri: 214.157 RON2023 · Cifră de afaceri: 189.234 RON2024 · Cifră de afaceri: 178.223 RON2025 · Cifră de afaceri: 174.099 RON2021 · Profit: 70.606 RON2022 · Profit: 17.629 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 5.791 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 30.253 RON2022 · Datorii: 9.308 RON2023 · Datorii: 11.990 RON2024 · Datorii: 17.345 RON2025 · Datorii: 34.940 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

PATISERIA GABRIELA S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 174.099 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 174.099 178.223 189.234 214.157 228.201
Profit net 0 5.791 0 17.629 70.606
Capitaluri proprii -36.237 -16.049 -21.839 -18.277 -35.905
Active totale 57.950 82.760 93.831 116.928 142.461
Datorii totale 34.940 17.345 11.990 9.308 30.253
Număr mediu salariați 2 3 3 4 4

Analiză de risc — insolvență

1.52
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 1071).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.