Activă BRAŞOV

IMM RAFANA S.R.L.

CUI
39395291
Reg. Comerț
J08/1225/2018
Înregistrată
23.05.2018
Sediu social JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. ZIZINULUI, NR.5, BL.6, SC.A, AP.18
24.45
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6820
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 23.05.2018)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
501.681 RON
▲ 22% vs 2024
Profit net
361.366 RON
▲ 28% vs 2024
Capitaluri proprii
79.371 RON
▼ 1% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0100 k201 k301 k401 k502 k2021 · Cifră de afaceri: 177.160 RON2022 · Cifră de afaceri: 155.705 RON2023 · Cifră de afaceri: 403.799 RON2024 · Cifră de afaceri: 411.735 RON2025 · Cifră de afaceri: 501.681 RON2021 · Profit: 145.419 RON2022 · Profit: 110.964 RON2023 · Profit: 281.799 RON2024 · Profit: 281.592 RON2025 · Profit: 361.366 RON2021 · Datorii: 142.970 RON2022 · Datorii: 65.271 RON2023 · Datorii: 99.378 RON2024 · Datorii: 72.149 RON2025 · Datorii: 95.647 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

IMM RAFANA S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 501.681 RON în 2025, cu un profit net de 361.366 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 501.681 411.735 403.799 155.705 177.160
Profit net 361.366 281.592 281.799 110.964 145.419
Capitaluri proprii 79.371 80.205 10.421 9.623 20.659
Active totale 175.018 152.354 109.799 75.310 166.872
Datorii totale 95.647 72.149 99.378 65.271 142.970
Număr mediu salariați 1 1 1 0 0

Analiză de risc — insolvență

24.45
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6820).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.