Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

FISCAL ACCOUNTING S.R.L.

CUI
39375235
Reg. Comerț
J40/7041/2018
Înregistrată
21.05.2018
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. ŢEPEŞ VODĂ, NR.100, ET.2
8.28
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6920
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 21.05.2018)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
1.632.257 RON
▲ 16% vs 2024
Profit net
350.223 RON
▲ 158% vs 2024
Capitaluri proprii
1.251.306 RON
▲ 1% vs 2024
Număr mediu angajați
8
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0326 k653 k979 k1,3 mil1,6 mil2021 · Cifră de afaceri: 1.163.417 RON2022 · Cifră de afaceri: 1.318.626 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.403.856 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.402.670 RON2025 · Cifră de afaceri: 1.632.257 RON2021 · Profit: 111.257 RON2022 · Profit: 411.137 RON2023 · Profit: 243.587 RON2024 · Profit: 135.690 RON2025 · Profit: 350.223 RON2021 · Datorii: 656.424 RON2022 · Datorii: 317.110 RON2023 · Datorii: 410.709 RON2024 · Datorii: 464.470 RON2025 · Datorii: 634.214 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

FISCAL ACCOUNTING S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 1.632.257 RON în 2025, cu un profit net de 350.223 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 1.632.257 1.402.670 1.403.856 1.318.626 1.163.417
Profit net 350.223 135.690 243.587 411.137 111.257
Capitaluri proprii 1.251.306 1.242.642 1.166.768 983.297 597.580
Active totale 1.887.698 1.709.690 1.418.143 1.222.253 1.230.436
Datorii totale 634.214 464.470 410.709 317.110 656.424
Număr mediu salariați 8 8 9 8 6

Analiză de risc — insolvență

8.28
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6920).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.