Activă Plătitor TVA DOLJ

PAIE DINU S.R.L.

CUI
39362790
Reg. Comerț
J16/1135/2018
Înregistrată
17.05.2018
Sediu social JUD. DOLJ, SAT AMĂRĂŞTII DE JOS COM. AMĂRĂŞTII DE JOS, NR.112, cod poștal 207020
7.17
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dolj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
1629
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 17.05.2018)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
142.552 RON
▲ 25% vs 2024
Profit net
90.818 RON
▲ 18% vs 2024
Capitaluri proprii
261.637 RON
▲ 53% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

039 k78 k116 k155 k194 k2021 · Cifră de afaceri: 27.100 RON2022 · Cifră de afaceri: 31.600 RON2023 · Cifră de afaceri: 10.180 RON2024 · Cifră de afaceri: 113.870 RON2025 · Cifră de afaceri: 142.552 RON2021 · Profit: 25.767 RON2022 · Profit: 30.142 RON2023 · Profit: 2.402 RON2024 · Profit: 77.040 RON2025 · Profit: 90.818 RON2021 · Datorii: 804 RON2022 · Datorii: 1.652 RON2023 · Datorii: 2.109 RON2024 · Datorii: 17.871 RON2025 · Datorii: 193.939 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

PAIE DINU S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 142.552 RON în 2025, cu un profit net de 90.818 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 142.552 113.870 10.180 31.600 27.100
Profit net 90.818 77.040 2.402 30.142 25.767
Capitaluri proprii 261.637 170.819 93.778 91.376 61.234
Active totale 455.576 188.690 95.887 93.028 62.038
Datorii totale 193.939 17.871 2.109 1.652 804
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

7.17
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 1629).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.