Activă MEHEDINŢI

BEAST S ATELIER S.R.L.

CUI
39358722
Reg. Comerț
J2018000273254
Înregistrată
17.05.2018
Sediu social JUD. MEHEDINŢI, MUN. DROBETA-TURNU SEVERIN, STR. AVRAM IANCU, NR.9, BL.C1, SC.2, ET.3, AP.4, cod poștal 220125
13.73
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mehedinţi
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7111
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 17.05.2018)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
198.912 RON
▼ 28% vs 2024
Profit net
93.110 RON
▼ 46% vs 2024
Capitaluri proprii
-18.896 RON
▲ 78% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

064 k129 k193 k257 k322 k2021 · Cifră de afaceri: 186.900 RON2022 · Cifră de afaceri: 190.400 RON2023 · Cifră de afaceri: 188.100 RON2024 · Cifră de afaceri: 275.209 RON2025 · Cifră de afaceri: 198.912 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 171.713 RON2025 · Profit: 93.110 RON2021 · Datorii: 38.296 RON2022 · Datorii: 138.136 RON2023 · Datorii: 321.617 RON2024 · Datorii: 192.849 RON2025 · Datorii: 44.425 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

BEAST S ATELIER S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 198.912 RON în 2025, cu un profit net de 93.110 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 198.912 275.209 188.100 190.400 186.900
Profit net 93.110 171.713 0 0 0
Capitaluri proprii -18.896 -86.338 -258.051 -71.379 25.908
Active totale 83.793 164.775 121.830 125.021 143.015
Datorii totale 44.425 192.849 321.617 138.136 38.296
Număr mediu salariați 1 1 6 6 5

Analiză de risc — insolvență

13.73
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7111).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.