Activă Plătitor TVA IALOMIŢA

MAR TRANSPORT S.R.L.

CUI
39357620
Reg. Comerț
J2018000252217
Înregistrată
16.05.2018
Sediu social JUD. IALOMIŢA, SAT MALU ROŞU COM. ARMĂŞEŞTI, STR. SECŢIEI, NR.1, cod poștal 927032
2.21
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Urziceni
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4941
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 16.05.2018)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
1.128.295 RON
▲ 12% vs 2024
Profit net
81.312 RON
▲ 85% vs 2024
Capitaluri proprii
-18.525 RON
▲ 81% vs 2024
Număr mediu angajați
4
▲ 33% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0265 k530 k796 k1,1 mil1,3 mil2021 · Cifră de afaceri: 601.430 RON2022 · Cifră de afaceri: 1.202.973 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.326.102 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.007.715 RON2025 · Cifră de afaceri: 1.128.295 RON2021 · Profit: 106.915 RON2022 · Profit: 209.328 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 43.863 RON2025 · Profit: 81.312 RON2021 · Datorii: 154.188 RON2022 · Datorii: 272.511 RON2023 · Datorii: 235.352 RON2024 · Datorii: 334.090 RON2025 · Datorii: 322.632 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MAR TRANSPORT S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 1.128.295 RON în 2025, cu un profit net de 81.312 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 1.128.295 1.007.715 1.326.102 1.202.973 601.430
Profit net 81.312 43.863 0 209.328 106.915
Capitaluri proprii -18.525 -99.836 -143.699 209.528 187.159
Active totale 304.107 234.254 91.653 482.039 341.347
Datorii totale 322.632 334.090 235.352 272.511 154.188
Număr mediu salariați 4 3 4 4 2

Analiză de risc — insolvență

2.21
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4941).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.