Activă Plătitor TVA ARGEŞ

TETRAEDRU IMPORT EXPORT S.R.L.

CUI
393538
Reg. Comerț
J2021000932036
Înregistrată
09.12.1992
Sediu social JUD. ARGEŞ, SAT GĂLĂŞEŞTI COM. BUDEASA, STR. GĂLĂŞEŞTI, NR.306, cod poștal 117159
9.67
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Argeş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7020
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
33 ani (din 09.12.1992)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
58.328 RON
▲ 62% vs 2024
Profit net
37.190 RON
▲ 12% vs 2024
Capitaluri proprii
95.980 RON
▲ 75% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

018 k35 k53 k70 k88 k2021 · Cifră de afaceri: 0 RON2022 · Cifră de afaceri: 42.499 RON2023 · Cifră de afaceri: 59.721 RON2024 · Cifră de afaceri: 35.923 RON2025 · Cifră de afaceri: 58.328 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 508 RON2023 · Profit: 21.472 RON2024 · Profit: 33.264 RON2025 · Profit: 37.190 RON2021 · Datorii: 0 RON2022 · Datorii: 83.683 RON2023 · Datorii: 88.107 RON2024 · Datorii: 11.625 RON2025 · Datorii: 41.862 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

TETRAEDRU IMPORT EXPORT S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 58.328 RON în 2025, cu un profit net de 37.190 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 58.328 35.923 59.721 42.499 0
Profit net 37.190 33.264 21.472 508 0
Capitaluri proprii 95.980 54.736 21.472 508 0
Active totale 137.842 66.361 109.579 84.191 0
Datorii totale 41.862 11.625 88.107 83.683 0
Număr mediu salariați 0 0 1 0 0

Analiză de risc — insolvență

9.67
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7020).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.