Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

CUT MEDIA VISION S.R.L.

CUI
39342920
Reg. Comerț
J2018006656402
Înregistrată
15.05.2018
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR AMIRAL HORIA MĂCELARIU, NR.20-22, BL.20/8, SC.2, ET.1, AP.23
5.32
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
5911
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 15.05.2018)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
184.283 RON
▲ 69% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
36.794 RON
▼ 49% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

037 k74 k111 k147 k184 k2021 · Cifră de afaceri: 156.941 RON2022 · Cifră de afaceri: 143.155 RON2023 · Cifră de afaceri: 156.578 RON2024 · Cifră de afaceri: 109.308 RON2025 · Cifră de afaceri: 184.283 RON2021 · Profit: 32.882 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 72.766 RON2022 · Datorii: 47.016 RON2023 · Datorii: 22.410 RON2024 · Datorii: 26.025 RON2025 · Datorii: 26.105 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

CUT MEDIA VISION S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 184.283 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 184.283 109.308 156.578 143.155 156.941
Profit net 0 0 0 0 32.882
Capitaluri proprii 36.794 71.632 106.402 113.478 134.487
Active totale 62.899 74.552 128.812 160.494 207.253
Datorii totale 26.105 26.025 22.410 47.016 72.766
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

5.32
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 5911).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.