Activă BRAŞOV

SILVACHITU S.R.L.

CUI
39341283
Reg. Comerț
J08/1134/2018
Înregistrată
14.05.2018
Sediu social JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. SITARULUI, NR.1, CAMERA 1, BL.C3, SC.C, AP.1, cod poștal 500275
96.74
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4932
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 14.05.2018)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
82.532 RON
▼ 4% vs 2024
Profit net
8.237 RON
▲ 225% vs 2024
Capitaluri proprii
178.578 RON
▲ 5% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

022 k45 k67 k89 k112 k2021 · Cifră de afaceri: 86.968 RON2022 · Cifră de afaceri: 111.810 RON2023 · Cifră de afaceri: 74.762 RON2024 · Cifră de afaceri: 86.300 RON2025 · Cifră de afaceri: 82.532 RON2021 · Profit: 35.305 RON2022 · Profit: 37.813 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 2.535 RON2025 · Profit: 8.237 RON2021 · Datorii: 2.276 RON2022 · Datorii: 2.012 RON2023 · Datorii: 3.334 RON2024 · Datorii: 3.515 RON2025 · Datorii: 2.088 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

SILVACHITU S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 82.532 RON în 2025, cu un profit net de 8.237 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 82.532 86.300 74.762 111.810 86.968
Profit net 8.237 2.535 0 37.813 35.305
Capitaluri proprii 178.578 170.341 167.807 172.684 134.871
Active totale 180.666 173.856 171.141 174.696 137.147
Datorii totale 2.088 3.515 3.334 2.012 2.276
Număr mediu salariați 1 1 0 1 1

Analiză de risc — insolvență

96.74
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4932).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.