Activă SATU MARE

SANTOM S.R.L.

CUI
39333302
Reg. Comerț
J2018000448304
Înregistrată
11.05.2018
Sediu social JUD. SATU MARE, SAT HALMEU COM. HALMEU, STR. GĂRII, NR.77A, cod poștal 447145
-41.28
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Satu Mare
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
5630
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 11.05.2018)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
27.367 RON
▼ 66% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-36.409 RON
▼ 114% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

030 k60 k90 k120 k150 k2021 · Cifră de afaceri: 147.782 RON2022 · Cifră de afaceri: 150.492 RON2023 · Cifră de afaceri: 96.594 RON2024 · Cifră de afaceri: 80.603 RON2025 · Cifră de afaceri: 27.367 RON2021 · Profit: 11.099 RON2022 · Profit: 14.508 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 10.081 RON2022 · Datorii: 6.130 RON2023 · Datorii: 5.581 RON2024 · Datorii: 35.346 RON2025 · Datorii: 42.324 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

SANTOM S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 27.367 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 27.367 80.603 96.594 150.492 147.782
Profit net 0 0 0 14.508 11.099
Capitaluri proprii -36.409 -16.999 5.316 14.340 -169
Active totale 5.915 18.347 10.897 20.470 9.912
Datorii totale 42.324 35.346 5.581 6.130 10.081
Număr mediu salariați 1 1 1 2 2

Analiză de risc — insolvență

-41.28
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 5630).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.