Activă TELEORMAN

ZAVY NEW FASHION S.R.L.

CUI
39328918
Reg. Comerț
J2018000280342
Înregistrată
11.05.2018
Sediu social JUD. TELEORMAN, MUN. TURNU MĂGURELE, STR. GENERAL DAVID PRAPORGESCU, NR.61, cod poștal 145200
-8.22
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Turnu Măgurele
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4771
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 11.05.2018)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
95.329 RON
▼ 14% vs 2024
Profit net
2.588 RON
Capitaluri proprii
-11.906 RON
▲ 18% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

022 k44 k67 k89 k111 k2021 · Cifră de afaceri: 68.709 RON2022 · Cifră de afaceri: 59.895 RON2023 · Cifră de afaceri: 75.869 RON2024 · Cifră de afaceri: 111.244 RON2025 · Cifră de afaceri: 95.329 RON2021 · Profit: 20.546 RON2022 · Profit: 6.331 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 2.588 RON2021 · Datorii: 10.863 RON2022 · Datorii: 9.890 RON2023 · Datorii: 15.446 RON2024 · Datorii: 33.855 RON2025 · Datorii: 18.824 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ZAVY NEW FASHION S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 95.329 RON în 2025, cu un profit net de 2.588 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 95.329 111.244 75.869 59.895 68.709
Profit net 2.588 0 0 6.331 20.546
Capitaluri proprii -11.906 -14.494 -1.241 27.117 20.786
Active totale 6.918 19.361 14.205 37.007 31.649
Datorii totale 18.824 33.855 15.446 9.890 10.863
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

-8.22
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4771).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.