Activă BRAŞOV

PELEGRINUS MAC S.R.L.

CUI
39318868
Reg. Comerț
J08/1097/2018
Înregistrată
10.05.2018
Sediu social JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, CAL. BUCUREŞTI, NR.252, BL.3, AP.31, cod poștal 500299
17.40
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4932
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 10.05.2018)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
36.420 RON
▼ 44% vs 2024
Profit net
1.196 RON
▲ 362% vs 2024
Capitaluri proprii
18.254 RON
▲ 7% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

029 k57 k86 k114 k143 k2021 · Cifră de afaceri: 108.320 RON2022 · Cifră de afaceri: 142.775 RON2023 · Cifră de afaceri: 84.380 RON2024 · Cifră de afaceri: 65.062 RON2025 · Cifră de afaceri: 36.420 RON2021 · Profit: 36.929 RON2022 · Profit: 27.627 RON2023 · Profit: 12.897 RON2024 · Profit: 259 RON2025 · Profit: 1.196 RON2021 · Datorii: 3.178 RON2022 · Datorii: 14.143 RON2023 · Datorii: 18.173 RON2024 · Datorii: 5.534 RON2025 · Datorii: 1.771 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

PELEGRINUS MAC S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 36.420 RON în 2025, cu un profit net de 1.196 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 36.420 65.062 84.380 142.775 108.320
Profit net 1.196 259 12.897 27.627 36.929
Capitaluri proprii 18.254 17.058 16.799 31.602 133.296
Active totale 20.025 22.592 34.972 45.745 136.474
Datorii totale 1.771 5.534 18.173 14.143 3.178
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

17.40
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4932).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.