Activă Plătitor TVA CONSTANŢA

MARYO AUTO BUSINESS S.R.L.

CUI
39316727
Reg. Comerț
J2018001225139
Înregistrată
09.05.2018
Sediu social JUD. CONSTANŢA, ORŞ. NĂVODARI, STR. GRĂDINILOR, NR.48, cod poștal 905700
3.84
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4782
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 09.05.2018)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
4.160.351 RON
▲ 1% vs 2024
Profit net
168.006 RON
▼ 42% vs 2024
Capitaluri proprii
168.946 RON
▼ 42% vs 2024
Număr mediu angajați
3
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0832 k1,7 mil2,5 mil3,3 mil4,2 mil2021 · Cifră de afaceri: 2.720.167 RON2022 · Cifră de afaceri: 3.172.663 RON2023 · Cifră de afaceri: 3.911.412 RON2024 · Cifră de afaceri: 4.128.305 RON2025 · Cifră de afaceri: 4.160.351 RON2021 · Profit: 446.862 RON2022 · Profit: 314.094 RON2023 · Profit: 253.586 RON2024 · Profit: 287.190 RON2025 · Profit: 168.006 RON2021 · Datorii: 227.069 RON2022 · Datorii: 190.643 RON2023 · Datorii: 210.317 RON2024 · Datorii: 419.477 RON2025 · Datorii: 615.619 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MARYO AUTO BUSINESS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 4.160.351 RON în 2025, cu un profit net de 168.006 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 4.160.351 4.128.305 3.911.412 3.172.663 2.720.167
Profit net 168.006 287.190 253.586 314.094 446.862
Capitaluri proprii 168.946 292.941 275.751 362.165 448.071
Active totale 784.565 712.418 486.068 552.808 675.140
Datorii totale 615.619 419.477 210.317 190.643 227.069
Număr mediu salariați 3 3 3 1 1

Analiză de risc — insolvență

3.84
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4782).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.