Activă Plătitor TVA CLUJ

MILENIUM PACK S.R.L.

CUI
39316239
Reg. Comerț
J12/1877/2018
Înregistrată
09.05.2018
Sediu social JUD. CLUJ, SAT FLOREŞTI COM. FLOREŞTI, STR. ŞESUL DE SUS, NR.4A, BL.CORP 2, AP.7, cod poștal 407280
0.06
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4619
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 09.05.2018)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
640.684 RON
▼ 2% vs 2024
Profit net
2.612 RON
▼ 74% vs 2024
Capitaluri proprii
2.852 RON
▼ 73% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0131 k262 k394 k525 k656 k2021 · Cifră de afaceri: 368.066 RON2022 · Cifră de afaceri: 549.949 RON2023 · Cifră de afaceri: 656.207 RON2024 · Cifră de afaceri: 651.061 RON2025 · Cifră de afaceri: 640.684 RON2021 · Profit: 13.264 RON2022 · Profit: 14.464 RON2023 · Profit: 28.341 RON2024 · Profit: 10.194 RON2025 · Profit: 2.612 RON2021 · Datorii: 48.529 RON2022 · Datorii: 96.759 RON2023 · Datorii: 135.968 RON2024 · Datorii: 171.502 RON2025 · Datorii: 254.686 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MILENIUM PACK S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 640.684 RON în 2025, cu un profit net de 2.612 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 640.684 651.061 656.207 549.949 368.066
Profit net 2.612 10.194 28.341 14.464 13.264
Capitaluri proprii 2.852 10.691 38.366 48.067 62.550
Active totale 252.584 177.989 173.043 143.220 111.039
Datorii totale 254.686 171.502 135.968 96.759 48.529
Număr mediu salariați 1 1 1 1 0

Analiză de risc — insolvență

0.06
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4619).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.