Activă ILFOV

GORDIUM IT SOLUTIONS S.R.L.

CUI
39304862
Reg. Comerț
J23/2005/2018
Înregistrată
08.05.2018
Sediu social JUD. ILFOV, SAT DOMNEŞTI COM. DOMNEŞTI, STR. INTRAREA VĂRSĂTOR, NR.7, CAMERA NR. 1, cod poștal 77090
15.48
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Bragadiru
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6202
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 08.05.2018)

Date financiare 2023

Cifră de afaceri netă
0 RON
▼ 100% vs 2022
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2022
Capitaluri proprii
114.449 RON
▼ 62% vs 2022
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2022

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

069 k138 k207 k276 k345 k2019 · Cifră de afaceri: 296.090 RON2020 · Cifră de afaceri: 293.510 RON2021 · Cifră de afaceri: 212.711 RON2022 · Cifră de afaceri: 344.657 RON2023 · Cifră de afaceri: 0 RON2019 · Profit: 263.839 RON2020 · Profit: 254.225 RON2021 · Profit: 176.405 RON2022 · Profit: 304.495 RON2023 · Profit: 0 RON2019 · Datorii: 10.348 RON2020 · Datorii: 8 RON2021 · Datorii: 6.019 RON2022 · Datorii: 9.167 RON2023 · Datorii: 12.558 RON20192020202120222023
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

GORDIUM IT SOLUTIONS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 0 RON în 2023, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20232022202120202019
Cifră de afaceri netă 0 344.657 212.711 293.510 296.090
Profit net 0 304.495 176.405 254.225 263.839
Capitaluri proprii 114.449 304.735 176.645 258.622 264.039
Active totale 127.007 313.902 182.664 258.630 274.387
Datorii totale 12.558 9.167 6.019 8 10.348
Număr mediu salariați 1 1 1 2 1

Analiză de risc — insolvență

15.48
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2023. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6202).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.