Activă Plătitor TVA ARGEŞ

ESTETIC AUTO DRIVE S.R.L.

CUI
39287419
Reg. Comerț
J2018000896031
Înregistrată
04.05.2018
Sediu social JUD. ARGEŞ, SAT ALBOTA COM. ALBOTA, , NR.465B
17.13
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Argeş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9531
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 04.05.2018)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
554.186 RON
▼ 5% vs 2024
Profit net
121.421 RON
▼ 49% vs 2024
Capitaluri proprii
483.441 RON
▲ 34% vs 2024
Număr mediu angajați
6
▲ 20% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0116 k232 k349 k465 k581 k2021 · Cifră de afaceri: 296.818 RON2022 · Cifră de afaceri: 291.241 RON2023 · Cifră de afaceri: 296.916 RON2024 · Cifră de afaceri: 581.234 RON2025 · Cifră de afaceri: 554.186 RON2021 · Profit: 99.518 RON2022 · Profit: 127.319 RON2023 · Profit: 123.936 RON2024 · Profit: 237.884 RON2025 · Profit: 121.421 RON2021 · Datorii: 11.300 RON2022 · Datorii: 30.610 RON2023 · Datorii: 8.972 RON2024 · Datorii: 41.854 RON2025 · Datorii: 56.313 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ESTETIC AUTO DRIVE S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 554.186 RON în 2025, cu un profit net de 121.421 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 554.186 581.234 296.916 291.241 296.818
Profit net 121.421 237.884 123.936 127.319 99.518
Capitaluri proprii 483.441 362.020 124.136 200 299.421
Active totale 539.754 403.874 133.108 30.810 310.721
Datorii totale 56.313 41.854 8.972 30.610 11.300
Număr mediu salariați 6 5 2 3 5

Analiză de risc — insolvență

17.13
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9531).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.