Activă Plătitor TVA CLUJ

FITNESSTENT S.R.L.

CUI
39263754
Reg. Comerț
J2020004375120
Înregistrată
27.04.2018
Sediu social JUD. CLUJ, SAT FLOREŞTI COM. FLOREŞTI, STR. AVRAM IANCU, NR.408H, AP.2, cod poștal 407280
-3.91
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9313
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 27.04.2018)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
1.227.866 RON
▼ 37% vs 2024
Profit net
7.264 RON
Capitaluri proprii
-422.103 RON
▼ 23% vs 2024
Număr mediu angajați
6
▲ 50% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 4 ani de bilanț disponibili (RON).

0410 k819 k1,2 mil1,6 mil2,0 mil2022 · Cifră de afaceri: 1.689.362 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.709.918 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.937.247 RON2025 · Cifră de afaceri: 1.227.866 RON2022 · Profit: 442.190 RON2023 · Profit: 353.340 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 7.264 RON2022 · Datorii: 24.230 RON2023 · Datorii: 764.753 RON2024 · Datorii: 1.319.614 RON2025 · Datorii: 2.048.464 RON2022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

FITNESSTENT S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 1.227.866 RON în 2025, cu un profit net de 7.264 RON.

Indicator (RON) 2025202420232022
Cifră de afaceri netă 1.227.866 1.937.247 1.709.918 1.689.362
Profit net 7.264 0 353.340 442.190
Capitaluri proprii -422.103 -342.075 790.185 442.390
Active totale 1.303.663 977.539 1.554.938 466.620
Datorii totale 2.048.464 1.319.614 764.753 24.230
Număr mediu salariați 6 4 1 1

Analiză de risc — insolvență

-3.91
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9313).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.