Activă IALOMIŢA

TOTAL CONT MANAGEMENT S.R.L.

CUI
39263282
Reg. Comerț
J21/226/2018
Înregistrată
27.04.2018
Sediu social JUD. IALOMIŢA, MUN. SLOBOZIA, STR. ŞTEFAN CEL MARE, NR.27, cod poștal 920080
11.46
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ialomiţa
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7022
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 27.04.2018)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
30.475 RON
▲ 59% vs 2024
Profit net
23.567 RON
▲ 76% vs 2024
Capitaluri proprii
46.928 RON
▲ 101% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

09 k18 k28 k37 k46 k2021 · Cifră de afaceri: 14.683 RON2022 · Cifră de afaceri: 10.865 RON2023 · Cifră de afaceri: 46.095 RON2024 · Cifră de afaceri: 19.107 RON2025 · Cifră de afaceri: 30.475 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 7.110 RON2024 · Profit: 13.374 RON2025 · Profit: 23.567 RON2021 · Datorii: 8.494 RON2022 · Datorii: 11.015 RON2023 · Datorii: 11.778 RON2024 · Datorii: 1.143 RON2025 · Datorii: 16.782 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

TOTAL CONT MANAGEMENT S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 30.475 RON în 2025, cu un profit net de 23.567 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 30.475 19.107 46.095 10.865 14.683
Profit net 23.567 13.374 7.110 0 0
Capitaluri proprii 46.928 23.361 9.988 2.878 6.500
Active totale 63.710 24.504 21.766 13.893 14.994
Datorii totale 16.782 1.143 11.778 11.015 8.494
Număr mediu salariați 0 0 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

11.46
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7022).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.