Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

FOTOFUSION STUDIO S.R.L.

CUI
39258430
Reg. Comerț
J40/5806/2018
Înregistrată
27.04.2018
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, STR. SG. ŞERBAN MANEA, NR.35, cod poștal 51091
59.28
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 5 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7420
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 27.04.2018)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
55.355 RON
▲ 32% vs 2024
Profit net
21.881 RON
▲ 270% vs 2024
Capitaluri proprii
64.547 RON
▲ 51% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

011 k22 k33 k44 k55 k2021 · Cifră de afaceri: 28.610 RON2022 · Cifră de afaceri: 45.360 RON2023 · Cifră de afaceri: 37.030 RON2024 · Cifră de afaceri: 41.800 RON2025 · Cifră de afaceri: 55.355 RON2021 · Profit: 18.888 RON2022 · Profit: 29.804 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 5.906 RON2025 · Profit: 21.881 RON2021 · Datorii: 230 RON2022 · Datorii: 284 RON2023 · Datorii: 13.066 RON2024 · Datorii: 5.478 RON2025 · Datorii: 1.368 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

FOTOFUSION STUDIO S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 55.355 RON în 2025, cu un profit net de 21.881 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 55.355 41.800 37.030 45.360 28.610
Profit net 21.881 5.906 0 29.804 18.888
Capitaluri proprii 64.547 42.666 36.761 36.950 37.646
Active totale 65.915 48.144 49.827 37.234 37.876
Datorii totale 1.368 5.478 13.066 284 230
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

59.28
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7420).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.