Activă Plătitor TVA BIHOR

FESTA PAN S.R.L.

CUI
39242484
Reg. Comerț
J2018000965050
Înregistrată
25.04.2018
Sediu social JUD. BIHOR, ORŞ. ALEŞD, PŢA. UNIRII, NR.6, PARTER ŞI MANSARDĂ, cod poștal 415100
-9.73
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Aleşd
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
1071
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 25.04.2018)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
1.647.996 RON
▲ 11% vs 2024
Profit net
28.783 RON
Capitaluri proprii
-765.670 RON
▲ 4% vs 2024
Număr mediu angajați
13
▲ 30% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0330 k659 k989 k1,3 mil1,6 mil2021 · Cifră de afaceri: 864.105 RON2022 · Cifră de afaceri: 1.295.055 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.529.532 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.484.402 RON2025 · Cifră de afaceri: 1.647.996 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 9.891 RON2023 · Profit: 163.436 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 28.783 RON2021 · Datorii: 1.065.797 RON2022 · Datorii: 1.144.950 RON2023 · Datorii: 977.125 RON2024 · Datorii: 989.486 RON2025 · Datorii: 1.285.540 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

FESTA PAN S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 1.647.996 RON în 2025, cu un profit net de 28.783 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 1.647.996 1.484.402 1.529.532 1.295.055 864.105
Profit net 28.783 0 163.436 9.891 0
Capitaluri proprii -765.670 -794.454 -708.725 -872.161 -882.052
Active totale 519.870 195.032 268.400 272.789 183.745
Datorii totale 1.285.540 989.486 977.125 1.144.950 1.065.797
Număr mediu salariați 13 10 9 9 10

Analiză de risc — insolvență

-9.73
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 1071).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.