Activă ALBA

EXCAVAŢII RIGOLE CERNADAS S.R.L.

CUI
39236237
Reg. Comerț
J01/391/2018
Înregistrată
24.04.2018
Sediu social JUD. ALBA, MUN. ALBA IULIA, BLD. REVOLUŢIEI 1989, NR.73, BL.A17, ET.4, AP.18
38.85
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Alba
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4312
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 24.04.2018)

Date financiare 2024

Cifră de afaceri netă
0 RON
▼ 100% vs 2023
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
1.372.070 RON
▼ 1% vs 2023
Număr mediu angajați
0
▼ 100% vs 2023

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0111 k222 k332 k443 k554 k2020 · Cifră de afaceri: 554.053 RON2021 · Cifră de afaceri: 348.599 RON2022 · Cifră de afaceri: 490.893 RON2023 · Cifră de afaceri: 122.304 RON2024 · Cifră de afaceri: 0 RON2020 · Profit: 516.418 RON2021 · Profit: 266.625 RON2022 · Profit: 376.366 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2020 · Datorii: 39.399 RON2021 · Datorii: 34.465 RON2022 · Datorii: 37.839 RON2023 · Datorii: 44.329 RON2024 · Datorii: 44.329 RON20202021202220232024
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

EXCAVAŢII RIGOLE CERNADAS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 0 RON în 2024, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20242023202220212020
Cifră de afaceri netă 0 122.304 490.893 348.599 554.053
Profit net 0 0 376.366 266.625 516.418
Capitaluri proprii 1.372.070 1.392.560 1.474.026 1.097.660 831.035
Active totale 1.416.399 1.436.889 1.511.865 1.132.125 870.434
Datorii totale 44.329 44.329 37.839 34.465 39.399
Număr mediu salariați 0 1 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

38.85
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2024. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4312).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.