Activă Plătitor TVA BISTRIŢA-NĂSĂUD

BRALEX DECO S.R.L.

CUI
39230625
Reg. Comerț
J06/422/2018
Înregistrată
23.04.2018
Sediu social JUD. BISTRIŢA-NĂSĂUD, MUN. BISTRIŢA, STR. ZIMBRULUI, NR.7, SC.A, ET.4, AP.11, cod poștal 420075
-14736.21
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bistriţa-Năsăud
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
5520
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 23.04.2018)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
4.336 RON
▲ 442% vs 2024
Profit net
3.626 RON
Capitaluri proprii
-75.149 RON
▲ 5% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

018 k36 k54 k72 k90 k2021 · Cifră de afaceri: 1.008 RON2022 · Cifră de afaceri: 1.629 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.432 RON2024 · Cifră de afaceri: 800 RON2025 · Cifră de afaceri: 4.336 RON2021 · Profit: 978 RON2022 · Profit: 1.580 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 3.626 RON2021 · Datorii: 90.238 RON2022 · Datorii: 87.261 RON2023 · Datorii: 82.365 RON2024 · Datorii: 79.669 RON2025 · Datorii: 75.180 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

BRALEX DECO S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 4.336 RON în 2025, cu un profit net de 3.626 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 4.336 800 1.432 1.629 1.008
Profit net 3.626 0 0 1.580 978
Capitaluri proprii -75.149 -78.776 -72.542 7.196 5.616
Active totale 31 893 9.823 94.457 95.854
Datorii totale 75.180 79.669 82.365 87.261 90.238
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

-14736.21
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 5520).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.