Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

BEST PATISER S.R.L.

CUI
39219139
Reg. Comerț
J40/5439/2018
Înregistrată
20.04.2018
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, ŞOS. VIILOR, NR.94, cod poștal 50161
0.01
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 5 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
1071
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 20.04.2018)

Date financiare 2024

Cifră de afaceri netă
2.354.426 RON
▼ 5% vs 2023
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2023
Capitaluri proprii
1.902 RON
▼ 100% vs 2023
Număr mediu angajați
12
▼ 8% vs 2023

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0495 k989 k1,5 mil2,0 mil2,5 mil2020 · Cifră de afaceri: 338.982 RON2021 · Cifră de afaceri: 457.784 RON2022 · Cifră de afaceri: 1.379.177 RON2023 · Cifră de afaceri: 2.473.298 RON2024 · Cifră de afaceri: 2.354.426 RON2020 · Profit: 12.113 RON2021 · Profit: 5.084 RON2022 · Profit: 84.782 RON2023 · Profit: 537.431 RON2024 · Profit: 0 RON2020 · Datorii: 81.912 RON2021 · Datorii: 231.836 RON2022 · Datorii: 483.890 RON2023 · Datorii: 1.174.217 RON2024 · Datorii: 1.586.139 RON20202021202220232024
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

BEST PATISER S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 2.354.426 RON în 2024, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20242023202220212020
Cifră de afaceri netă 2.354.426 2.473.298 1.379.177 457.784 338.982
Profit net 0 537.431 84.782 5.084 12.113
Capitaluri proprii 1.902 537.671 94.066 7.534 1.004
Active totale 1.588.041 1.710.595 577.956 239.370 82.916
Datorii totale 1.586.139 1.174.217 483.890 231.836 81.912
Număr mediu salariați 12 13 6 4 3

Analiză de risc — insolvență

0.01
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2024. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 1071).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.