Activă Plătitor TVA BISTRIŢA-NĂSĂUD

POLIVAL ELECTRIC S.R.L.

CUI
39216523
Reg. Comerț
J06/413/2018
Înregistrată
20.04.2018
Sediu social JUD. BISTRIŢA-NĂSĂUD, SAT CICEU-POIENI COM. CĂIANU MIC, NR.242 A, cod poștal 427027
-8.28
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Beclean
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4321
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 20.04.2018)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
169.188 RON
▲ 182% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-225.148 RON
▼ 130% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

083 k167 k250 k333 k417 k2021 · Cifră de afaceri: 205.876 RON2022 · Cifră de afaceri: 365.178 RON2023 · Cifră de afaceri: 158.831 RON2024 · Cifră de afaceri: 60.069 RON2025 · Cifră de afaceri: 169.188 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 14.769 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 147.962 RON2022 · Datorii: 77.734 RON2023 · Datorii: 157.147 RON2024 · Datorii: 343.201 RON2025 · Datorii: 416.655 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

POLIVAL ELECTRIC S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 169.188 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 169.188 60.069 158.831 365.178 205.876
Profit net 0 0 0 14.769 0
Capitaluri proprii -225.148 -97.894 2.290 127.300 112.530
Active totale 191.507 245.307 159.437 205.034 260.492
Datorii totale 416.655 343.201 157.147 77.734 147.962
Număr mediu salariați 2 2 1 0 2

Analiză de risc — insolvență

-8.28
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4321).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.