Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

PROJECT ONE ENGINEERING S.R.L.

CUI
39157427
Reg. Comerț
J2018004852408
Înregistrată
10.04.2018
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR LT. RADU BELLER, NR.3-5, cod poștal 13701
10.70
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4321
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 10.04.2018)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
769.623 RON
▲ 3% vs 2024
Profit net
320.699 RON
▲ 19% vs 2024
Capitaluri proprii
320.939 RON
▲ 19% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0154 k308 k462 k616 k770 k2021 · Cifră de afaceri: 85.565 RON2022 · Cifră de afaceri: 180.751 RON2023 · Cifră de afaceri: 167.061 RON2024 · Cifră de afaceri: 744.205 RON2025 · Cifră de afaceri: 769.623 RON2021 · Profit: 5.148 RON2022 · Profit: 84.086 RON2023 · Profit: 1.112 RON2024 · Profit: 270.380 RON2025 · Profit: 320.699 RON2021 · Datorii: 46.077 RON2022 · Datorii: 105.119 RON2023 · Datorii: 125.376 RON2024 · Datorii: 152.929 RON2025 · Datorii: 247.603 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

PROJECT ONE ENGINEERING S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 769.623 RON în 2025, cu un profit net de 320.699 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 769.623 744.205 167.061 180.751 85.565
Profit net 320.699 270.380 1.112 84.086 5.148
Capitaluri proprii 320.939 270.620 136.368 135.256 69.591
Active totale 567.368 421.262 259.690 254.741 134.718
Datorii totale 247.603 152.929 125.376 105.119 46.077
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

10.70
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4321).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.