Activă BUZĂU

MEDINAS PRO TOTAL S.R.L.

CUI
39151696
Reg. Comerț
J2018000356100
Înregistrată
05.04.2018
Sediu social JUD. BUZĂU, MUN. BUZĂU, STR. PATRIEI, NR.26, cod poștal 120204
23.34
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Buzău
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6622
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 05.04.2018)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
58.143 RON
▲ 162% vs 2024
Profit net
32.106 RON
▲ 280% vs 2024
Capitaluri proprii
39.026 RON
▲ 53% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

012 k23 k35 k47 k58 k2021 · Cifră de afaceri: 38.219 RON2022 · Cifră de afaceri: 31.819 RON2023 · Cifră de afaceri: 31.668 RON2024 · Cifră de afaceri: 22.210 RON2025 · Cifră de afaceri: 58.143 RON2021 · Profit: 22.153 RON2022 · Profit: 9.102 RON2023 · Profit: 14.198 RON2024 · Profit: 8.450 RON2025 · Profit: 32.106 RON2021 · Datorii: 754 RON2022 · Datorii: 14.195 RON2023 · Datorii: 2.295 RON2024 · Datorii: 1.240 RON2025 · Datorii: 4.118 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MEDINAS PRO TOTAL S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 58.143 RON în 2025, cu un profit net de 32.106 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 58.143 22.210 31.668 31.819 38.219
Profit net 32.106 8.450 14.198 9.102 22.153
Capitaluri proprii 39.026 25.438 34.989 20.791 41.689
Active totale 42.955 26.299 36.716 34.986 42.443
Datorii totale 4.118 1.240 2.295 14.195 754
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

23.34
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6622).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.