Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

MEDITERANA YACHTING S.R.L.

CUI
39149327
Reg. Comerț
J40/4752/2018
Înregistrată
05.04.2018
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR. BRAZILIEI, NR.30, CORP B
9.81
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4619
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 05.04.2018)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
188.116 RON
▲ 22% vs 2024
Profit net
78.425 RON
▲ 10% vs 2024
Capitaluri proprii
78.665 RON
▲ 10% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

038 k75 k113 k150 k188 k2021 · Cifră de afaceri: 79.272 RON2022 · Cifră de afaceri: 127.057 RON2023 · Cifră de afaceri: 99.102 RON2024 · Cifră de afaceri: 153.737 RON2025 · Cifră de afaceri: 188.116 RON2021 · Profit: 64.188 RON2022 · Profit: 61.755 RON2023 · Profit: 39.603 RON2024 · Profit: 71.318 RON2025 · Profit: 78.425 RON2021 · Datorii: 1.066 RON2022 · Datorii: 54.667 RON2023 · Datorii: 26.351 RON2024 · Datorii: 34.148 RON2025 · Datorii: 71.475 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MEDITERANA YACHTING S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 188.116 RON în 2025, cu un profit net de 78.425 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 188.116 153.737 99.102 127.057 79.272
Profit net 78.425 71.318 39.603 61.755 64.188
Capitaluri proprii 78.665 71.558 39.844 61.995 64.428
Active totale 150.140 105.706 66.195 116.662 65.494
Datorii totale 71.475 34.148 26.351 54.667 1.066
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

9.81
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4619).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.