Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

ZI BUNĂ MEDIA S.R.L.

CUI
39147075
Reg. Comerț
J40/4675/2018
Înregistrată
04.04.2018
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, B-DUL 1 DECEMBRIE 1918, NR.27B, CAMERA NR. 2, BL.PM74, SC.A, ET.1, AP.9, cod poștal 31575
0.41
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
5911
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 04.04.2018)

Date financiare 2024

Cifră de afaceri netă
11.827 RON
Profit net
5.948 RON
Capitaluri proprii
-7.204 RON
▲ 45% vs 2023
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

084 k167 k251 k334 k418 k2020 · Cifră de afaceri: 218.861 RON2021 · Cifră de afaceri: 305.178 RON2022 · Cifră de afaceri: 417.928 RON2023 · Cifră de afaceri: 0 RON2024 · Cifră de afaceri: 11.827 RON2020 · Profit: 129.409 RON2021 · Profit: 220.583 RON2022 · Profit: 179.168 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 5.948 RON2020 · Datorii: 13.984 RON2021 · Datorii: 4.910 RON2022 · Datorii: 144.749 RON2023 · Datorii: 52.091 RON2024 · Datorii: 23.838 RON20202021202220232024
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ZI BUNĂ MEDIA S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 11.827 RON în 2024, cu un profit net de 5.948 RON.

Indicator (RON) 20242023202220212020
Cifră de afaceri netă 11.827 0 417.928 305.178 218.861
Profit net 5.948 0 179.168 220.583 129.409
Capitaluri proprii -7.204 -13.151 179.408 220.823 129.649
Active totale 16.634 38.940 323.858 225.704 143.508
Datorii totale 23.838 52.091 144.749 4.910 13.984
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

0.41
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2024. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 5911).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.