Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

NT BOD FITNESS S.R.L.

CUI
39123181
Reg. Comerț
J40/4480/2018
Înregistrată
30.03.2018
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR. DRISTORULUI, NR.91-95, PARTER, BIROUL NR. 1, BL.C
0.18
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6820
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 30.03.2018)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
749.581 RON
▲ 134% vs 2024
Profit net
91.051 RON
Capitaluri proprii
20.847 RON
▲ 130% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

01,6 mil3,1 mil4,7 mil6,2 mil7,8 mil2021 · Cifră de afaceri: 57.937 RON2022 · Cifră de afaceri: 88.978 RON2023 · Cifră de afaceri: 190.475 RON2024 · Cifră de afaceri: 320.434 RON2025 · Cifră de afaceri: 749.581 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 11.850 RON2023 · Profit: 104.839 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 91.051 RON2021 · Datorii: 1.963.163 RON2022 · Datorii: 1.964.311 RON2023 · Datorii: 1.962.690 RON2024 · Datorii: 7.785.419 RON2025 · Datorii: 7.131.031 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

NT BOD FITNESS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 749.581 RON în 2025, cu un profit net de 91.051 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 749.581 320.434 190.475 88.978 57.937
Profit net 91.051 0 104.839 11.850 0
Capitaluri proprii 20.847 -70.204 36.381 -68.459 -80.309
Active totale 7.188.701 7.753.229 2.000.884 1.896.283 1.883.250
Datorii totale 7.131.031 7.785.419 1.962.690 1.964.311 1.963.163
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

0.18
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6820).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.