Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

FORWARD AUTORENT S.R.L.

CUI
39122992
Reg. Comerț
J2018004469402
Înregistrată
30.03.2018
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, ȘOS PANTELIMON, NR.6-8, ET.2
-1.71
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7711
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 30.03.2018)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
495.852 RON
▼ 41% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-151.877 RON
▼ 164% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0304 k608 k912 k1,2 mil1,5 mil2021 · Cifră de afaceri: 721.968 RON2022 · Cifră de afaceri: 798.161 RON2023 · Cifră de afaceri: 858.542 RON2024 · Cifră de afaceri: 835.783 RON2025 · Cifră de afaceri: 495.852 RON2021 · Profit: 36.338 RON2022 · Profit: 12.888 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 1.520.578 RON2022 · Datorii: 1.412.762 RON2023 · Datorii: 1.412.003 RON2024 · Datorii: 1.129.422 RON2025 · Datorii: 811.811 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

FORWARD AUTORENT S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 495.852 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 495.852 835.783 858.542 798.161 721.968
Profit net 0 0 0 12.888 36.338
Capitaluri proprii -151.877 235.907 390.197 323.704 310.817
Active totale 659.934 1.365.329 1.802.200 1.736.466 1.831.395
Datorii totale 811.811 1.129.422 1.412.003 1.412.762 1.520.578
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

-1.71
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7711).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.