Activă Plătitor TVA DÂMBOVIŢA

BOXPACK S.R.L.

CUI
39113579
Reg. Comerț
J2018000345153
Înregistrată
29.03.2018
Sediu social JUD. DÂMBOVIŢA, SAT GHERGANI ORŞ. RĂCARI, STR. ION GHICA, NR.129, CLĂDIREA C1. CAMERA 1
12.96
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Titu
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4619
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 29.03.2018)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
1.269.006 RON
▼ 17% vs 2024
Profit net
35.066 RON
▼ 73% vs 2024
Capitaluri proprii
332.409 RON
▼ 9% vs 2024
Număr mediu angajați
4
▼ 43% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0444 k888 k1,3 mil1,8 mil2,2 mil2021 · Cifră de afaceri: 1.986.932 RON2022 · Cifră de afaceri: 2.220.208 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.583.164 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.537.880 RON2025 · Cifră de afaceri: 1.269.006 RON2021 · Profit: 588.604 RON2022 · Profit: 577.888 RON2023 · Profit: 166.309 RON2024 · Profit: 130.794 RON2025 · Profit: 35.066 RON2021 · Datorii: 57.462 RON2022 · Datorii: 70.962 RON2023 · Datorii: 63.688 RON2024 · Datorii: 93.880 RON2025 · Datorii: 54.416 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

BOXPACK S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 1.269.006 RON în 2025, cu un profit net de 35.066 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 1.269.006 1.537.880 1.583.164 2.220.208 1.986.932
Profit net 35.066 130.794 166.309 577.888 588.604
Capitaluri proprii 332.409 366.318 719.220 578.128 824.743
Active totale 386.825 459.988 807.192 650.545 904.205
Datorii totale 54.416 93.880 63.688 70.962 57.462
Număr mediu salariați 4 7 6 6 5

Analiză de risc — insolvență

12.96
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4619).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.