Activă CĂLĂRAŞI

BOGDAN ROMAN MIXT S.R.L.

CUI
39050900
Reg. Comerț
J51/188/2018
Înregistrată
20.03.2018
Sediu social JUD. CĂLĂRAŞI, SAT GURBĂNEŞTI COM. GURBĂNEŞTI, STR. PRINCIPALĂ, NR.4
-2.29
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Lehliu-Gara
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4711
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 20.03.2018)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
246.513 RON
▲ 15% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-113.149 RON
▼ 126% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

095 k191 k286 k382 k477 k2021 · Cifră de afaceri: 289.682 RON2022 · Cifră de afaceri: 201.690 RON2023 · Cifră de afaceri: 206.613 RON2024 · Cifră de afaceri: 214.805 RON2025 · Cifră de afaceri: 246.513 RON2021 · Profit: 5.938 RON2022 · Profit: 3.276 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 168.505 RON2022 · Datorii: 207.974 RON2023 · Datorii: 176.900 RON2024 · Datorii: 325.194 RON2025 · Datorii: 476.935 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

BOGDAN ROMAN MIXT S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 246.513 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 246.513 214.805 206.613 201.690 289.682
Profit net 0 0 0 3.276 5.938
Capitaluri proprii -113.149 -50.108 -18.800 16.188 12.912
Active totale 363.786 275.086 158.100 224.162 181.417
Datorii totale 476.935 325.194 176.900 207.974 168.505
Număr mediu salariați 1 1 1 1 0

Analiză de risc — insolvență

-2.29
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4711).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.